Skip links

CUSCIT Hakkında

CemenTürk ile 15 yıldır aralıksız olarak çevrimiçi ve basılı kanallar üzerinden sizlerle buluşuyoruz. Çimento sektörünün referans yayını olarak kabul edilen CemenTürk’ün uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini başka bir boyuta taşımak için dinamik bir kadroyla yola çıktık. 

Çimentonun sürdürülebilir geleceğine dair yeni gündem maddelerinin tartışılacağı CUSCIT’23 CemenTürk Uluslararası Sürdürülebilir Çimento ve Klinker Üretim Teknolojileri) Semineri’nde bir araya gelerek sektörde çığır açıcı çalışmaların ardına düşeceğiz.

“Gelecek için Sürdürülebilir Teknolojiler” temasıyla düzenlenecek seminer, 22-25 Kasım 2023 tarihleri arasında Sueno Hotels Deluxe Belek, Antalya’da tüm çimento sektörünü ve ilgilileri buluşturacak. “CemenTürk Uluslararası Sürdürülebilir Çimento ve Klinker Üretim Teknolojileri Semineri”nde sektörün tüm aktörleri eşliğinde yeni bir bakış açısı inşa edilirken, dünyaya ve ülkeye katkı sağlayacak yeni nesil üretimler, teknolojiler, çevre dostu çözümler ve yatırımlar konularında derin bilgi alışverişi gerçekleştirilecek.

Bir birinden kıymetli konuşmacıların, sürdürülebilir teknik çözümlere dair sunumların yer alacağı CUSCIT’23 semineri uluslararası sürdürülebilir çimento üretimine ülkemizin bıraktığı bir iz olacak. 

Bizimle olun, Türkiye Cumhuriyeti’nin gelecek yüzyılında Çimento sektörünün sürdürülebilir geleceğini birlikte inşa edelim!

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: [email protected]

Sponsorlar

Minerva Mühendislik

INNOMOTICS

ABB

ECF

CTP & CTN GROUP

SİNTEK GROUP

LYKSOR

BSK GLOBAL

FTR & COOLING CONTROL